O MNIE

 

 

 

 

Cześć! Bardzo się cieszę że tu jesteście:)

 

Nazywam się Rafał. Fotografia od lat wypełnia moje życie. Fascynowała mnie od zawsze. To świat, którym chciałbym się z Wami podzielić i do którego chciałbym Was zaprosić. Uwielbiam moją pracę i czas spędzony z ludźmi, których fotografuję. Fotografią ślubną zajmuję się od 9 lat i pokochałem ją od samego początku. Kocham fotografować ludzi, którzy cieszą się sobą i swoją miłością. Być fotografem ślubnym na Waszym ślubie to dla mnie ogromne wyróżnienie. Wiem jak ważny jest dla Was ten dzień i chcecie mieć pewność, że wypadnie idealnie. Moje zdjęcia ślubne będę niezwykłą opowieścią o Was i waszej miłości. 

W fotografii najważniejsza jest dla mnie naturalność. Szukam w niej piękna i emocji. Kocham wieczorne i poranne słońce, ciepłe o wyjątkowej barwie. Uwielbiam pełne kontrastów i przepaleń zdjęcia, pastelowe barwy i czarno białą fotografię. Lubię naturę, podróże i ludzi. To oni mnie inspirują. Każdy z nas jest inny a każdy ślub to inna wyjątkowa historia. 
Dzięki fotografii odkryłem zupełnie inny świat. Niesamowity, ulotny i piękny. Świat, który chciałbym zatrzymać w kadrze na zawsze.
Nie wiem, co to nuda. Staram się czerpać z życia najwięcej jak mogę. Każda chwila jest przecież jedyna i niepowtarzalna. Dlatego warto ją zatrzymać. 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu ze mną. Jeśli możecie, spotkajmy się przy kawie. Opowiecie mi o swoim wymarzonym ślubie, a ja odpowiem na Wasze pytania, pokażę ostatnie reportaże ślubne i opowiem Wam o mojej fotografii.
Dziękuję każdemu z Was za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do obejrzenia moich zdjęć w galerii oraz na mojego bloga, gdzie znajdziecie moje reportaże ślubne. 

  

  

Moje fotografie zostały wyróżnione i opublikowane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projektowanie stron www